Stan naszej skóry twarzy zależny jest od olbrzymiej ilości czynników, zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Jednym z największych problemów jest upływający czas, który powoduje wiotczenie skóry, utratę jej nawilżenia i sprężystości. Jak poradzić sobie ze zmianami skórnymi które szpecą i przywrócić skórze wspaniały wygląd?

Dlaczego jesteśmy niezadowoleni z wyglądu skóry twarzy?

Wśród najczęściej wymienianych problemów skóry twarzy z którymi chcemy walczyć wymienia się zmarszczki. Zmarszczki to głębokie bruzdy powstałe w skórze w wyniku ruchów mimicznych, ale też z powodu upływu czasu, zmniejszania się ilości kolagenu. Na szybsze pojawianie się zmarszczek wpływa także nieodpowiednia dieta, mała ilość płynów wypijanych codziennie oraz palenie tytoniu. Do zmian skórnych zaliczamy również wszelkie przebarwienia, piegi, włókniaki, blizny. Wiele osób jest zdania, że szpecą one twarz i pragną je zlikwidować. Czy istnieje skuteczna metoda na walkę z tymi zmianami?

Laser frakcyjny – czym jest i jak może nam pomóc?

Chcąc wygładzić skórę twarzy, odmłodzić ją i skutecznie walczyć z bliznami warto wybrać laser CO2. Lasery frakcyjne tego typu działają niezwykle precyzyjnie, przez co możliwe jest kontrolowanie zachodzących zmian. Zabiegi z udziałem lasera frakcyjnego są bezpieczne i niezwykle skuteczne. Ich działanie polega na wysyłaniu wiązki o określonej długości w głąb skóry i rozgrzewanie wody znajdującej się w skórze. Podgrzanie skóry powoduje mikrouszkodzenia i zmusza organizm do szybszej regeneracji i tworzenia nowych połączeń kolagenowych. Efektem zabiegu frakcyjnego jest wygładzona skóra bez przebarwień. Regeneracja naskórka po takim zabiegu może trwać od kilku tygodni do kilku miesięcy. Efekty zabiegu pozytywnie nas zaskoczą!

 

 

 

qieateri.com kanejohns.com banbook.com