Wymiana okien w Warszawie wymaga od wszystkich odpowiedniej wiedzy i przygotowania. Dokonując wymiany okien na nowe warto dowiedzieć się na co należy uważać, aby wiedzieć jak wykonać wszystkie prace budowlane.

Wymiana okien w Warszawie – ościeżnice

Wymiana okien w Warszawie na jednym z początkowych etapów obejmuje wymianę ościeżnic. Całe okno musi zostać zamontowane w ościeżnicy za pomocą kotew lub dybli. Co będzie lepsze? Tak naprawdę wszystko zależne jest od budynku, jak również od ekipy montującej. To oni powinni podjąć racjonalną decyzję odnośnie sposobu montowania, dzięki czemu wybiorą najlepsze rozwiązanie, które będzie sprawdzać się przez bardzo długi czas w sposób niezawodny. Monterzy są na ogół za dyblami, ponieważ dają one większą stabilność. Są jednak sytuacje, kiedy taki sposób montowania nie jest zalecany, jak np. mocowanie dolnych części ościeżnic lub progów.

Okna stare na nowe

Bardzo często wymiana okien w Warszawie obejmuje w pierwszej kolejności wyciągnięcie starej stolarki okiennej. Konsumenci nie są tego świadomi, chcąc przeprowadzić takie prace samodzielnie. Powstrzymajmy się od tego, ponieważ można doprowadzić do uszkodzenia otworów okiennych. Monterzy przyjeżdżając do nas z nowymi oknami wykonają wszystkie prace, dzięki czemu klienci nie będą musieli się niczym martwić. Przy czym należy sprawdzić w jakim stanie są ościeża i parapety po wykonaniu wszystkich prac przez ekipę monterską, bowiem nic nie powinno zostać przez nich uszkodzone. 

 

exint.com.pl banbook.com qieateri.com