Chcąc wyjść z naszym biznesem szeroko poza klasyczną sprzedaż warto przemyśleć stworzenie strony internetowej. Dzisiaj sprzedaż i marketing przeniosły się w wysokim stopniu właśnie do sieci – Internet daje praktycznie nieograniczone możliwości związane z prowadzeniem własnego biznesu. Nie ma znaczenia czy prowadzimy mały biznes czy dużą firmę – siec pozwoli nam podwoić jej potencjał!

Czego potrzebujemy do stworzenia strony internetowej

Mając czas i cierpliwość możemy spróbować stworzyć witrynę internetową samodzielnie, bazując na wiedzy zawartej w sieci oraz na gotowych szablonach. Jeśli jednak chcemy, aby praca ta wykonana była profesjonalnie warto wybrać agencję interaktywną, która stworzy witrynę od zera. W tym celu konieczna jest współpraca z takimi specjalistami jak programiści, informatycy, graficy czy copywriterzy. Podczas spotkań z wykonawcami musimy ustalić, co jest dla nas ważne podczas projektowania strony, jakie elementy są istotne. Specjaliści również podzielą się z nami swoją wiedzą dotyczącą nowoczesnych rozwiązań, które warto wykorzystać na witrynie. Wykonawcy podpowiedzą również, jak unowocześnić witrynę i dopasować ją lepiej do oferowanych przez nas usług.

Czym jest hosting I na co zwracać uwagę kupując ten rodzaj usługi?

Aby nasza strona mogła fizycznie zaistnieć w sieci konieczny jest hosting stron www. Usługa taka polega na udostępnianiu określonej ilości miejsca na zewnętrznych serwerach, pracujących nieustannie. Dzisiaj wiele firm zaoferuje nam wysokiej jakości hosting w dobrej cenie, warto jednak porównać oferty i sprawdzić, która z nich pasuje nam najbardziej. Parametry, które powinny być dla nas istotne to przede wszystkim pojemność dyskowa, współczynnik uptime, możliwość korzystania z pomocy technicznej, transfer.