Łazienka i kuchnia to dwa pomieszczenia, które niezbędne są do funkcjonowania na co dzień. Dzięki nim zadbamy o siebie, w postaci utrzymania higieny osobistej, jak również stworzymy posiłki dla nas samych i pozostałych członków rodziny. Starannie wybieramy do nich armaturę sanitarną w postaci wanny, zestawów prysznicowych, bidetów, umywalek lub zlewozmywaków. Przeglądamy oferty sklepów internetowych lub udajemy się z wizytą do stacjonarnych salonów. Z racji dostępności wielu produktów na rynku, wybór nie jest prosty. Jednak my, prezentujemy Tobie naprawdę wyjątkowe sprzęty, pochodzące ze sklepu Frapeti.pl.

Baterie wannowe dostosowane do indywidualnych potrzeb

Bateria łazienkowa dla jednych jest jednym z elementów wystroju łazienki, dla pozostałych tylko i wyłącznie urządzenie, które pozwala na doprowadzenie wody do wanny. Nowoczesne mechanizmy są wyznacznikiem komfortu i funkcjonalności. Baterie wannowe dostępne w sklepie Frapeti dają ogrom możliwości w postaci modeli. Różnią się od siebie m.in. sposobem montażu. Będą to baterie natynkowe, otworowe i wolnostojące. Każda z nich ma swoje zalety. Bateria wannowa wolnostojąca umożliwia nam łatwe przełączanie przepływu wody między wylewką a słuchawką prysznicową. Natomiast bateria wannowa otworowa uatrakcyjni niejedną łazienkę.

Do kuchni tylko i wyłącznie zlewozmywaki granitowe

Frapeti.pl to również armatura kuchenna. Zlewozmywaki granitowe to ponadczasowa forma pasująca do nowoczesnych kuchni. Piękne i designerskie kolory zapewniają satysfakcję użytkownika i jakość produktu na długie lata. Granit jest odporny na wysokie temperatury oraz zarysowania. Jego gładka powierzchnia przyczynia się do estetycznego wyglądu. Zlewy granitowe są proste w czyszczeniu. Wystarczy zastosować płyn do naczyń i gąbkę, aby nasz zlew znów był jak nowy. Wszystkie eleganckie modele pasujące do Twojej kuchni znajdziesz na https://frapeti.pl/collections/zlewozmywaki-granitowe

 

zobacz zobacz wiecje Dębowa konsola do przedpokoju w stylu loft