Pojawienie się nowego członka rodziny w domu to olbrzymie wydarzenie, do którego warto się wcześniej przygotować. Młodzi rodzice już na kilka miesięcy przed urodzeniem się dziecka kupują niezbędne elementy. Jakie produkty faktycznie okażą się niezbędne? Jakie rozwiązania znacząco ułatwią nam spędzanie czasu z dzieckiem?

Wygodny wózek 3w1 – funkcjonalność i estetyka na lata

Elementem, którego nie może zabraknąć w dziecięcej wyprawce jest bez wątpienia wózek. Wielu rodziców zastanawia się, jaki model wózka okaże się najlepszy. Wśród rekomendowanych rozwiązań bardzo często wymienia się funkcjonalne wózki 3w1, które będą służyć dziecku od momentu jego narodzin aż po wiek przedszkolny.

Wózki 3w1 to propozycja dla osób ceniących innowacyjność i poręczność. Wózki 3w1 składają się z trzech elementów: aluminiowego stelaża, gondoli oraz siedziska. Stelaż wykonany jest z lekkiego aluminium – materiał ten sprawia, że produkt jest lekki, zabezpieczony przed wilgocią, uszkodzeniami. Stelaż wózka jest składany: oznacza to, że bez trudu zmieścimy go w bagażniku samochodu i zabierzemy ze sobą na wczasy.

Gondola i siedzisko – kiedy je wymienić?

Gondola służy dziecku od pierwszych dni życia – jest to wygodne i obszerne łóżeczko z wysokim rantem oraz wzmocnionym dnem. Gondola umożliwia spokojny sen dziecka podczas spacerów. Głęboka budka wyposażona jest w okienko wentylacyjne, przez co umożliwiona jest swobodna cyrkulacja powietrza – mówią specjaliści ze sklepu babydesigngroup.pl. Kiedy dziecko będzie samodzielnie siadać gondola powinna zostać wymieniona na siedzisko. Siedzisko jest regulowane w kilku punktach – możemy zmieniać odchylenie siedziska, regulować pasy bezpieczeństwa. Dla komfortu dziecka siedzisko wyposażono również w barierkę, o którą dziecko może bezpiecznie się oprzeć.