Nowoczesne meble ogrodowe zaskoczą zarówno elegancją, jak i świetnymi parametrami technicznymi. Decydując się na komplet ogrodowy, stajemy przed trudnym wyborem – imponująca ilość kolekcji sprawia, że podjęcie szybkiej decyzji jest niemożliwe! Jaki komplet ogrodowy wybrać na taras czy do ogrodu?

Komplet ogrodowy – jakie meble cieszą się największym zainteresowaniem?

Olbrzymia różnorodność mebli ogrodowych sprawia, że możliwe jest wybranie kompletu doskonale pasującego do danej aranżacji. Wśród rekomendowanych kolekcji najczęściej wymienia się komplet ogrodowy technorattanowy. Meble technorattanowe to nowoczesne meble, idealnie dopasowane do potrzeb i oczekiwań. Odznaczają się one wysoką odpornością na uszkodzenia, ale też zmienne warunki atmosferyczne. Komplet ogrodowy z tego tworzywa może być wykorzystany zarówno w aranżacji nowoczesnej, jak i skandynawskiej czy prowansalskiej. Atutem jest szeroki wybór elementów w kolekcjach.

Komplet ogrodowy może być też dedykowany do podawania posiłków – takie komplety składają się z dużych stołów jadalnianych oraz z wygodnych foteli lub krzeseł. Wśród najciekawszych propozycji wymienia się stoły z blatami z naturalnego drewna (tekowego, eukaliptusowego).

Komplet ogrodowy również na tarasie

Meble ogrodowe doskonale sprawdzają się na tarasach, balkonach czy werandach. Mniejsza powierzchnia nie powinna być problemem w niebanalnej aranżacji! Szukając idealnych mebli na taras czy balkon, warto zwrócić uwagę na komplet ogrodowy kawowe – zazwyczaj takie zestawy składają się z kilku elementów i dedykowane są dla 3-4 osób. Ciekawym pomysłem na aranżacje przestrzeni są także komplety modułowe, które pozwalają zmieniać wystrój, kiedy tylko przyjdzie ochota. Elementy kompletów modułowych