Wygoda i komfort to podstawa, aby miejsce wypoczynkowe na tarasie spełniało nasze oczekiwania. Szukając idealnych mebli ogrodowych warto zwrócić uwagę na niewielkie zestawy kawowe lub też zestawy obiadowe – ich podstawą są wygodne fotele ogrodowe, które pozwolą na odpoczynek, kiedy tylko przyjdzie nam na to ochota. Na co zwracać uwagę kupując fotele ogrodowe?

Trwałe fotele ogrodowe

Jedną z kluczowych cech mebli ogrodowych powinna być ich wysoka trwałość. Bez względu na to, czy będziemy ich używać na balkonie, tarasie czy w ogrodzie będą one narażone na działanie zmiennych warunków atmosferycznych, promieniowania UV. Wyłącznie poprzez zastosowanie trwałych materiałów możliwe jest oddanie w ręce klienta produktu o wysokich parametrach technicznych. Fotele ogrodowe są elementem chętnie kupowanym do stref wypoczynkowych, i to nie tylko w przypadku klientów indywidualnych. Fotele ogrodowe chętnie wykorzystywane są w ogródkach restauracyjnych czy strefach relaksu w hotelach czy pensjonatach. Doskonałej jakości meble ogrodowe, w tym również fotele ogrodowe, zaproponuje nam marka Oltre.pl. Dzięki zastosowaniu trwałych tworzyw możemy mieć pewność, że meble będą odporne na działanie wilgoci, słońca czy wnikanie kurzu.

Fotele ogrodowe technorattanowe

Wśród najchętniej wybieranych mebli wymienia się meble technorattanowe – i nie powinno to dziwić. Nowoczesne meble technorattanowe zaskoczą nas przemyślanym designem, jak i trwałością. Meble takie oparte są na aluminiowych stelażach – aluminium jest malowane proszkowo, a dodatkowo jego niska waga sprawia, że i finalna waga mebla nie mała. Wierzch mebla tworzy się z plecionki technorattanowej – jest to materiał do złudzenia imitujący naturalny rotang. Włókno syntetyczne zabezpieczono przed działaniem wilgoci, wnikaniem brudu, jego czyszczenie nie sprawia problemów.

sabutt.com qieateri.com banbook.com